Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Daha Etkili Bir Eğitim İçin Eğiticinin Eğitimi ve Sunuş Teknikleri Eğitimi
Tamamlanan Programlar
Daha Etkili Bir Eğitim İçin Eğiticinin Eğitimi ve Sunuş Teknikleri Eğitimi

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi ve İsmail Karasu Danışmanlık işbirliğiyle gerçekleştirilen Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı Topkapı Yerleşkemizde tamamlandı.

Metro İstanbul çalışanlarına özel olarak hazırlanan ve 2 grup şeklinde verilen eğitimlerimiz beş gün sürmüş olup eğitimizde katılımcılar, yetişkin eğitiminin temel ilkelerini kavrayabilecek, yetişkin eğitimiyle öğrenme bağlamı arasında bağ kurabilecek, eğitim ihtiyaç analizi oluşturabilecek ve uygulayabilecek, etkin bir eğitim programı içeriği ve görsel malzemesi tasarlayabilecek, eğitim sunumunda nelere dikkat etmesi gerektiğinin farkına varabilecek, zor katılımcılarla başa çıkabilecek, katılımcı merkezli, akılda kalıcı ve zevkli bir eğitim programı dizaynının ve sunumunun nasıl yapılacağının farkındalığını yaşayabilecek ve eğitim sonrası etkin bir değerlendirmenin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olabilmeleri amaçlanmıştır.

Ayrıca eğitimimizin son gününde katılımcıların sunum becerilerini geliştirmeleri için her birine farklı konu başlıkları verilmiş olup sunum yapmaları talep edilmiştir. Her katılımcı sunum yapan arkadaşını puanlamış ve aralarından bir birinci çıkarmışlardır.

Katılımcıların soruları ve fikir paylaşımlarıyla katılımın sağlandığı ve interaktif bir ortamda gerçekleştirilen eğitimimiz tamamlanmıştır.   • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/MTRO-EGTCNN-EGITM-12018-01-11-01-30-55pm.jpg
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/MTRO-EGTCNN-EGITM-22018-01-11-01-30-55pm.jpg
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/MTRO-EGTCNN-EGITM-32018-01-11-01-30-55pm.jpg
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/MTRO-EGTCNN-EGITM-42018-01-11-01-30-55pm.jpg
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/MTRO-EGTCNN-EGITM-52018-01-11-01-30-55pm.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi