Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Zeka ve Akıl Oyunları Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı
Tamamlanan Programlar
Zeka ve Akıl Oyunları Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak Özgün Eğitimciler Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz Zeka ve Akıl Oyunları Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı 15 Ocak Pazar günü Topkapı Yerleşkemizde tamamlandı.

10 kişilik yeni eğitim grubunun yer aldığı eğitimimizin ilk gününde oyun ve zekanın sınıflandırmaları ve kazanımları konusuna değinildi. Dikkat, hız ve hafıza konuları işlendiği eğitimimiz Mandala, Rubiks Race, Ramses 2 oyunları ile zenginleştirildi.

Güncel örnek ve sunumlarla renklendirilen ikinci günde dil becerileri, grup etkileşimi ve empati konularına değinildi. Eğitimimiz yaratıcılık ve problem çözme üzerine oynanan oyunlarla son buldu.

Katılımcılarımızın zeka ve akıl oyunları eğitimin nasıl verilmesi gerektiğine dair bilgiler alarak fikir ve önerilerini paylaştığı eğitimimiz interaktif bir ortamda tamamlandı. Eğitim sonrası değerlendirme sınavında başarı gösteren katılımcılarımız eğitime dair katılım sertifikası almaya hak kazandılar.   • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_07982017-04-10-09-54-06am.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_07992017-04-10-09-54-07am.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_08042017-04-10-09-54-07am.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi