Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Hizmetiçi Eğitim Programımız Orta Düzey Ms Office Eğitimimiz Tamamlandı
Tamamlanan Programlar
Hizmetiçi Eğitim Programımız Orta Düzey Ms Office Eğitimimiz Tamamlandı

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Personel Daire Başkanlığı yönetiminde, Sürekli Eğitim Merkezi organizasyonuyla düzenlenen İdari Personel Hizmetiçi Eğitim Programı 27 Şubat Pazartesi günü Haliç Yerleşkesi’nde tamamlandı.

Eğitimimizin ilk gününde konuşma yapan Üniversitemiz Personel Daire Başkanı Sayın Kadir Şahin’in belirtmiş olduğu gibi önümüzdeki dönem içerisinde eğitimlerimiz kapsamlı olarak devam edecektir. 40 saat süren eğitimimiz de; ofis işlerinin hızlı ve etkin şekilde yürütülmesinde kullanılan MS Office uygulamaları metinsel işlerin, elektronik hesaplama ya da tablolama işlemlerinin, sunumların, e-posta alıp gönderme işlemlerinin ve veritabanı işlemlerinin kolaylıkla yapabilmesini amaçlanmıştır.

Personelimizin soruları ve fikir paylaşımlarıyla katılımın sağlandığı ve interaktif bir ortamda gerçekleştirilen eğitimimiz son gününde yapılan sınav ile tamamlanmıştır. Sınav ile 70 ve üzeri alan personelimize eğitim sertifikası verilmiş olup 70 altı için katılım belgesi hazırlanmıştır.  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-TMMLND-12017-05-11-08-11-24pm.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-TMMLND-22017-05-11-08-11-25pm.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-TMMLND-32017-05-11-08-11-25pm.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-TMMLND-42017-05-11-08-11-26pm.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi