Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Hizmetiçi Eğitim Programımız Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimleri İle Devam Ediyor
Tamamlanan Programlar
Hizmetiçi Eğitim Programımız Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimleri İle Devam Ediyor

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Personel Daire Başkanlığı yönetiminde, Sürekli Eğitim Merkezi organizasyonuyla düzenlenen İdari Personel Hizmetiçi Eğitim Programının ikinci kısmı Protokol ve Nezaket Kuralları ve Etkili İletişim Eğitimleri ile 15 Nisan Cumartesi günü Haliç Yerleşkesi’nde başladı.

Eğitimimiz kahvaltı organizasyonunun ardından Personel Daire Başkanı Sayın Kadir Şahin’in açılış konuşmasıyla başladı. Şahin konuşmasında, söz konusu eğitim programlarının üniversite personellerinin kişisel gelişimleri için son derece önemli olduğuna vurgu yaparak bu tarz programların önümüzdeki sene içerisinde daha kapsamlı olarak devam edeceğini belirtti.

Eğitim ihtiyacı göz önünde bulundurularak idari kadrodan seçilen 100 personel eş zamanlı 2 grup olmak üzere 4 gruba hem Protokol ve Nezaket Kuralları hem de Etkili İletişim Eğitimi verildi. Eğitimin ilk oturumunda eğitmenimiz Nezaket ve Protokol Kuralları üzerine bir anlatım gerçekleştirdi. Nazik konuşma ilkeleri, konuşmalarda nezaket kuralları, hitap, protokolde önde gelme sıra düzeni ile ilgili bilgilendirmeler de bulundu.

Eğitimin ikinci oturumunda ise Etkili İletişim üzerine duruldu. Sözlü, sesli ve görsel iletişimin önemine vurgu yapan eğitmenimiz iş ortamında ve bireylerde başarısız iletişimin sonuçları ile daha etkili dinleme için neler yapılmalı konusunda bilgilendirme yaptı.

Personelimizin soruları ve fikir paylaşımlarıyla katılım sağladığı eğitimimiz interaktif bir ortamda tamamlandı.  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-12017-10-04-06-52-58pm.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-22017-10-04-06-52-59pm.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-32017-10-04-06-53-00pm.JPG
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMT-EGITM-42017-10-04-06-53-00pm.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi