Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Proje Döngüsü Yönetimi Tekniği İle Proje Yazım Atölyesi Eğitimi Tamamlandı
Tamamlanan Programlar
Proje Döngüsü Yönetimi Tekniği İle Proje Yazım Atölyesi Eğitimi Tamamlandı

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Personel Daire Başkanlığı yönetiminde, Sürekli Eğitim Merkezi organizasyonuyla düzenlenen  Proje Döngüsü Yönetimi Tekniği İle Proje Yazım Atölyesi 04 - 05 Kasım tarihlerinde Fatih Yerleşkesi’nde tamamlandı.

Eğitimimizde, proje geliştirmek isteyen herkese bir proje yazım ve proje okuma tekniği olan proje döngüsü yönetimini öğretmek, kişinin, kurumun proje yapabilme kapasitesini artırmak, kurumun hibe ve desteklerden yararlanma potansiyelini nicelik ve nitelik olarak artırmak ile proje kültürü ve bilincini geliştirmek amaçlanmıştır.  

Eğitim içerisinde grup çalışması yapılarak proje döngüsü yönetimini kullanarak proje yazımı üzerine çalışmalar yapıldı. Bu sayede katılımcılar kendi birimleri veya Üniversite için yeni projeler geliştirebilecek bilgi ve beceriye sahip olması için gerekli çalışmalar gerçekleştirildi.

Personelimizin soruları ve fikir paylaşımlarıyla katılımın sağlandığı ve interaktif bir ortamda gerçekleştirilen eğitimimiz tamamlanmıştır.   • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMTICI-EGITM12018-01-11-01-29-23pm.jpg
  • https://fsmsem.fsm.edu.tr/resimler/upload/HZMTICI-EGITM22018-01-11-01-29-23pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi